FIRKIN (KONCERT)
post icon

Vážené dámy a páni, ctení návštevníci!

Dovoľte mi, aby som sa niekoľkými myšlienkami poďakoval za Váš neutíchajúci záujem o naše kultúrne podujatia v roku 2018, čím ste prispeli k pozdvihnutiu kultúrneho života v našom meste. S hrdosťou prehlasujem, že Kolárovo má bohatý kultúrny život, čo dokazujú aj štatistické ukazovatele. Je pravdou, že za posledných 25 rokov sa neuskutočnilo toľko kultúrnych podujatí, ako za posledné roky a to najmä v roku 2018. Nikdy predtým sme nemali takýto počet návštevníkov kultúrnych podujatí, koncertov, divadla, ako práve v tomto roku. Stále väčší počet hostí evidujeme aj z okolia Kolárova a netajíme sa tým, že sa chceme stať regionálnym kultúrnym centrom. Samozrejme, ak chceme pokračovať v nami vytýčenom smere, budeme potrebovať morálnu i finančnú podporu vedenia mesta i mestského zastupiteľstva, ako aj pomoc civilných občianskych a kultúrnych združení, ktoré pomáhajú dotvárať kultúrny život našej komunity takými programami, na ktoré nemáme ľudské ani finančné kapacity. V Kolárove funguje spolupráca s tretím sektorom bezchybne, a veľakrát poskytujeme priestory i technické vybavenie pre občianske združenia, s ktorými ruka v ruke vytvárame pestrý kultúrny život v tomto prekrásnom mestečku.

Vážení návštevníci!

Blíži sa koniec roka, ale do konca decembra Vám vieme ponúknuť ešte množstvo zaujímavých programov, ktoré môžete sledovať na webových stránkach www.mskskolarovo.sk alebo www.vmkguta.sk, prípadne na Facebooku.

Predvianočné podujatia takisto nájdete na týchto stránkach, z ktorých by som nechcel vyzdvihnúť ani jedno, pretože za každým týmto podujatím je množstvo práce a všetky programy sme s láskou pripravili pre Vás, pre našich občanov. Predsa mi však dovoľte urobiť jednu výnimku! V sobotu 15. decembra o 19.00 hodine sa uskutoční koncert známej maďarskej skupiny FIRKIN, na ktorý Vás týmto srdečne pozývam. Je to skupina, ktorej sa v rámci kolárovského koncertného víkendu v auguste roku 2015 nepodarilo vystúpiť kvôli nepriaznivému počasiu. Koncert musel byť vtedy odvolaný, pretože bezpečnosť podujatí je našou prioritou. Teraz po 3 rokoch sa k nám táto výnimočná skupina vráti, aby v bezpečí divadelnej sály kultúrneho domu odohrala krásny vianočný koncert. Milovníci temperamentnej írskej krčmovej hudby sú u nás vítaní! Cena vstupného je 10 eur, ale Vy ho dostanete ZDARMA ako darček od nás – od MSKS i od vedenia mesta.

Vážení naši návštevníci, opäť sa Vám prihlásim v strede decembra, kedy Vám dám do pozornosti programy, ktoré sa uskutočnia začiatkom nového roka!

S úctou

Mgr. János Mayer, riaditeľ MsKS Kolárovo

piatok, 30. novembra 2018, 8:31

Kalendár udalostí

calendar arrow left Okt 2019 calendar arrow right
Po Ut St Št Pi So Ne
30 01 02 03
04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03